Dziś Chelsea zmierzyła się z Liverpoolem na własnym stadionie, a mecz zakończył się…

Pierwsze minuty meczu były bardzo dobre dla Chelsea. The Blues wykreowali dwie sytuacje bramkowe, ale niestety nie udało im się ich wykończyć. W 24 minucie Reece James strzela bramkę, niestety nie zostaję zaliczona, ponieważ Enzo Fernandez zostaje złapany na spalonym. W 48 minucie tuż przed końcem pierwszej połowy Joe Gomez strzela w prawą stronę bramki na szczęście Kepa Arrizabalaga popisuję się piękną interwencją. Pierwsza połowa kończy się remisem 0:0.

Druga połowa zaczyna się niegroźną akcją Liverpoolu oraz faulem Joe Gomeza na Joao Felixie w 46 minucie gdzie zostaję ukarany żółtą kartkę. W 47 minucie Kovacic marnuje szanse na zdobycie gola. W 50 minucie Kai Havertz zdobywa bramkę, niestety nie została zaliczona. Napastnik odbił piłkę ręka. W 56 minucie kolejny zawodnik The Reds zostaje ukarany żółta kartka. Kostas Tsimikas zostaje zapisany w notesie arbitra za faul na Joao Felixie. W 58 minucie Joao Felix oddaje strzał z 17 metra, niestety strzał był niecelny i przeleciał obok bramki. W 60 minucie Darwin Nunez strzela z daleka na szczęście strzał nie był zbyt mocny. Kepa Arrizabalaga łatwo łapie piłkę w ręce. W 65 minucie Liverpool dokonuje dwóch zmian, wchodzą Mohamed Salah oraz Andrew Robertson, a schodzą Roberto Firmino i Kostas Tsimikas. W 67 minucie Mateo Kovacic dostaję żółtą kartkę za zagranie piłki ręką. W 69 minucie Chelsea dokonuje zmiany. N’golo Kante opuścił boisko a zastąpił go Conor Gallagher. W 74 minucie kolejny zawodnik the reds dostaje kartkę za faul na Joao Felixie. Ukaranym zawodnikiem zostaje Fabinho. W 78 minucie zostaje dokonana kolejna zmiana w drużynie Chelsea. Na boisko wchodzi Mykhailo Mudryk a, opuszcza Ben Chilwell. W 79 minucie Liverpool dokonuje kolejnej podwójnej zmiany. Wchodzi James Milner oraz Cody Gakpo, a boisko opuszczają Darwin Nunez i Curtis Jones. W 85 minucie Chelsea wykorzystuje trzecią zmiane w grze i na boisko melduje się Raheem Sterling, a opuszcza murawę Joao Felix. W 95 minucie tuż przed końcem spotkania Enzo Fernandez strzela w stronę bramki The Reds. Niestety strzał niecelny.
Mecz zakończył się wynikiem 0:0! Relacjonował dla Państwa ten mecz Michał Kowalewski!