Chelsea planuje gruntowane zmiany w najbliższym oknie transferowym. Na wylocie z klubu ma znaleźć się konkretna grupa zawodników.
The Blues niedawno zdecydowali się zakończyć współpracę z Liamem Roseniorem. Klub w tym czasie podjął jednak także inną ważną decyzję dotyczącą swoich planów na najbliższe lato.
Matt Law poinformował, że Chelsea planuje poważne cięcia kadrowe. Klub ma próbować pozbyć się grupy zawodników określanej jako „beksy”. Chodzi tutaj o piłkarzy, którzy są często niezadowoleni i mają tendencję do narzekania. Law poinformował, że jednym z takich piłkarzy, którzy znaleźli się na wylocie z drużyny jest Alejandro Garnacho.
Klub będzie starał się spieniężyć takowych piłkarzy i chętnie rozważy oferty za wielu swoich zawodników podczas zbliżającego się okna transferowego.



