Chelsea wciąż szuka nowego napastnika przed kolejnym sezonem. Jak przekonują argentyńskie media, w orbicie zainteresowań The Blues znalazł się Julian Alvarez.

Znany argentyński dziennikarz, Gaston Edul, poinformował o tym, że pod znakiem zapytania stoi przyszłość Juliana Alvareza w Manchesterze City. Napastnik może niebawem rozglądać się za nowym klubem. Co więcej, według jego ustaleń zawodnik może spodziewać się interesującej oferty od dużego klubu z Premier League.

Tą zagadkową drużyną może okazać się właśnie Chelsea. Uriel Iugt przekazał, że Alvarez trafił na celownik PSG oraz The Blues. Póki co Obywatele nie otrzymali jednak żadnej konkretnej oferty za swojego napastnika. Powodem jego chęci do zmiany otoczenia ma być niepewna liczba minut na Etihad, gdzie nierzadko zaczyna mecze na ławce rezerwowych.

W poprzednim sezonie Alvarez pokazał jednak na co go stać. 24-latek często przebywał na boisku ze względu na problemy zdrowotne Erlinga Haalanda oraz Kevina De Bruyne. Podczas kolejnej kampanii jego czas gry może być jednak ponownie ograniczony.

Alvarez w minionym sezonie Premier League rozegrał 36 spotkań. 11 razy trafiał w nich do siatki oraz dołożył do tego dziewięć asyst.

ŹRÓDŁOGaston Edul, Uriel Iugt