Chelsea ma nowy priorytet transferowy jeśli chodzi o wzmocnienie pozycji napastnika. Na celownik The Blues trafił Samu Omorodion.

Chelsea wciąż szuka nowego napastnika, który zagwarantowałby odpowiednią jakość oraz ilość bramek w przyszłym sezonie. Gianluca Di Marzio przekonuje, że obecnie pierwszym wyborem i głównym celem transferowym Chelsea jeśli chodzi o pozycję numer „dziewięć” jest Samu Omorodion.

Hiszpan jest zawodnikiem Atletico Madryt, ale poprzednią kampanię spędził na wypożyczeniu w Deportivo Alaves. W koszulce Babazorros 20-latek rozegrał łącznie 2019 minut podczas meczów La Liga. W tym czasie dziewięciokrotnie trafiał do siatki oraz dołożył do tego jedną asystę.

Di Marzio przekonuje, że Chelsea jest niesamowicie zdeterminowana, aby pozyskać młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii i jest skłonna sporo zapłacić Atletico. Według włoskiego dziennikarza The Blues złożyli już pierwszą ofertę za snajpera. Wynosić miała ona niemal 34 miliony funtów. Materace uznały jednak, że to za mało i propozycja została odrzucona.

Innym kandydatem na wzmocnienie ofensywy zespołu Enzo Mareksi pozostaje także Jhon Duran. O tym przeczytać można TUTAJ.

ŹRÓDŁODi Marzio