Chelsea zmierzyła się dziś z Brighton na własnym stadionie a mecz skończył się…

Od początku pierwszej połowy Brighton dominowało Chelsea. W 4 minucie zawodnik Brighton Joel Veltman fauluje i zostaje ukarany żółtą kartką. W 10 minucie Evan Ferguson strzela w stronę bramki, ale piłka trafia w poprzeczkę. W 13 minucie Conor Gallagher strzela w bramkę i zmienia wynik na 1:0 dla Chelsea! W 26 minucie Kaoru Mitoma strzela, ale Kepa Arrizabalaga broni ten strzał. W 34 minucie Evan Ferguson strzela z główki, ale znowu Kepa Arrizabalaga popisuję się piękną interwencją. W 42 minucie Danny Welbeck strzela bramkę i mamy remis 1:1! W 45 minucie Conor Gallagher zostaję ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku. W 48 minucie Christian Pulisic trafia z główki w słupek i pierwsza połowa kończy się remisem 1:1.

W drugiej połowie Chelsea również nie ma nic do powiedzenia i Brighton miało na start dwie sytuacje bramkowe, których nie wykorzystali. W 51 minucie Trevoh Chalobah zostaje ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku. W 66 minucie Roberto Sanchez popisuję się interwencją i broni strzał Mykhailo Mudryka. W 70 minucie Julio Enciso pięknie strzela z daleka i piłka wpada do siatki. Kepa Arrizabalaga nie miał szans na obronę tego strzału. W 77 minucie Roberto Sanchez zostaje ukarany żółtą kartką. W 88 minucie Reece James wbiega w pole karne i podaje piłkę na pustą bramkę, ale nie ma kto wykończyć akcji. W 94 minucie Mykhailo Mudryk próbuje, mocnym strzałem wywalczyć remis niestety piłka przelatuję nad poprzeczką. Mecz kończy się 1:2 dla Brighton.