Chelsea po kryzysie powoli wraca na zwycięską ścieżkę. Tym razem na ich drodze stanie Everton. The Toffees pomimo słabego początku sezonu wrócili do formy, w dużej zasłudze dzięki Seanowi Dyche, który przejął stery po Franku Lampardzie.

Macie swój typ na ten mecz, ale boicie się zaryzykować? Razem z naszym partnerem czyli TOTALbet mamy idealne rozwiązanie! Rejestrując się z tego linku możecie otrzymać zakład bez ryzyka aż do 200 złotych!

Sean Dyche jest przez wielu uważany za trenera, który większą wagę przykłada do obrony robiąc to kosztem ofensywy. Jednak jeżeli spojrzeć na ostatnie 3 mecze w wykonaniu zespołu z miasta Beatelsów, to zobaczymy, że oddawali oni w tych spotkaniach średnio 4,6 celnych strzałów, z czego aż 5 przeciwko bardzo mocnemu Arsenalowi. Do tego dodajmy, że w tym sezonie Chelsea oddaje średnio 4 celne strzały w meczu. Kurs na to, że w meczu oba zespoły oddadzą łącznie ponad 8.5 celnych uderzeń wynosi 2.00. Patrząc na wyżej wymienione statystki można obstawiać to wydarzenie w ciemno.

W ostatnich meczach cały zespół The Blues zasługuje na pochwałę, jednak jeden zawodnik wyróżnia się szczególnie. Mowa o Kalidou Koulibalym który wrócił do formy, i był kluczowym zawodnikiem w meczach z Borussią czy też z Leicester. Senegalczyk w poprzednich 3 spotkaniach notował średnio 3 odbiory na mecz. Kurs na to, że 31-latek w spotkaniu z Evertonem zanotuje 1 odbiór więcej niż w trzech poprzednich wynosi aż 2.64, a szansa powodzenia jest całkiem duża.

Ostatnio przed meczem rewanżowym z Borussią Dortmund TOTALbet oferowało kurs 2,92 na bramkę Kaia Havertza. Jak wiemy Niemiec nie tylko trafił do siatki w meczu Ligi Mistrzów, ale również kilka dni później w spotkaniu z Leicester. Czy 23-latek podtrzyma dobrą passę? Według bukmachera Havertz ma największą szansę na zdobycie bramki spośród wszystkich zawodników, którzy zagrają a kurs na to wynosi 2,65.

Jeżeli natomiast nie przepadacie za indywidualnymi statystykami i wolicie typować jedynie wyniki spotkać, to kurs na to, że zespół Grahama Pottera wygra czwarty mecz z rzędu na obecną chwilę wynosi 1,54.

Te i wiele inny wydarzeń znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy, że zakład bez ryzyka do 200 zł otrzymacie jedynie po zarejestrowaniu się na stronie z linku podanego tutaj. Promocja dotyczy jedynie osób pełnoletnich.

Regulamin promocji