Chelsea w najbliższej kolejce Premier League zmierzy się z Newcastle United. Oba kluby borykają się w tym sezonie z częstymi kontuzjami swoich graczy.

W szeregach Srok urazy piłkarzy są bardzo częstym problemem, który utrudnia pracę menedżerowi. Okrojony skład był jednym z głównych powodów, przez które Newcastle przegrało swój ostatni mecz z Bournemouth.

Lista piłkarzy, z których nie będzie mógł w najbliższej kolejce Eddie Howe jest bardzo długa. Znajdują się na niej: Sven Botman, Matt Targett, Dan Burn, Sandro Tonali, Elliot Anderson, Harvey Barnes, Jacob Murphy oraz Callum Wilson.

Warto też wspomnieć, że Lewis Hall również nie będzie mógł zagrać w tym meczu. Wszystko to przez to, że wychowanek The Blues znajduje się w Newcastle na wypożyczeniu.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Seana Longstaffa. Anglik nadal przechodzi rehabilitacje po urazie i decyzja w kwestii jego występu zostanie podjęta przed meczem.

Dobre informacje dla fanów Srok są za to w kontekście formacji ofensywnej. Przewiduje się, że na mecz z Chelsea w pełni zdrowi będą Miguel Almiron oraz Alexander Isak.

ŹRÓDŁOCraig Hope (Daily Mail)