Chwilę temu Mauricio Pochettino został ogłoszony nowym menedżerem Chelsea. Argentyńczyk podpisze kontrakt z The Blues do 2025 roku.

Po zremisowanym spotkaniu z Newcastle, Noni Madueke z rozmowie ze Sky Sports nieco przedwcześnie potwierdził przybycie Pochettino na Stamford Bridge.

– Uważam, że jest dobrym menedżerem. Trenował wielkie kluby na świecie i świetnie sobie radził w Premier League. Z pozytywem patrzę na przyszłą współpracę z nim oraz możliwość nauki od niego nowych rzeczy. 

– Chodzi tylko o spójność i podążanie we właściwym kierunku. Myślę, że w przyszłym sezonie musimy wrócić do podstaw. Nowy menedżer musi przyjść i wszyscy muszą wspierać go na treningach, aby on i Chelsea odnieśli sukces. Nie ma powodu dla którego mielibyśmy tego nie zrobić. 

– Bardzo podobało mi się te sześć miesięcy (od czasu transferu w zimie). Jestem szczęśliwy, że mogę grać dla Chelsea. Jestem w drużynie od półtora miesiąca, Frank Lampard okazał mi sporo zaufania. Bardzo mi pomógł, więc życzę mu wszystkiego najlepszego. Prawdopodobnie przeniósł moją grę na inny poziom.


 

ŹRÓDŁOSky Sports