Dzisiaj Chelsea gra jeden z najważniejszych meczów w tym roku o uratowanie tego sezonu. Ich zadanie nie będzie jednak proste, gdyż na ich drodze stanie rozpędzona Borrusia Dortmund.

Na tę okazję nasz partner TOTALbet przygotował specjalną promocję dla pełnoletnich fanów. Rejestrując się z wymienionego linku otrzymacie zakład bez ryzyka do 200 złotych!

Chelsea z racji porażki w pierwszym spotkaniu musi nadrabiać straty w bardzo istotnym dla nich meczu. Na szczęście The Blues mają ukrytego asa w rękawie! Mowa o Kaiu Havertzie, który pomimo formy dalekiej od ideału jednak Niemiec w ważnych momentach zawsze ratował swoją drużynę, między innymi w finale Ligi Mistrzów czy też Klubowych Mistrzostw Świata. Kurs na to, że 23-latek wpisze się na listę strzelców wynosi 2.92 co jest nie lada promocją!

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Holender Danny Makkelie, który pokazuje średnio nieco ponad 3,5 żółtych kartek co mecz. Biorąc pod uwagę temperature spotkania jest niemal pewne, że obie drużyny ujrzą co najmniej jeden żółty kartonik. W zakładce ,,specjalne” znajduje się wydarzenie opiewające na kurs 3,05 a wymaganiami są remis lub zwycięstwo Chelsea, otrzymanie przez The Blues ponad 1.5 kartki oraz ponad 5.5 rzutów rożnych. W Dortmundzie goście dośrodkowywali piłkę z rogu aż 10-cio krotnie.

Te i wiele inny wydarzeń znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominamy, że zakład bez ryzyka do 200 zł otrzymacie jedynie po zarejestrowaniu się na stronie z linku podanego tutaj.

Regulamin promocji