Chociaż okienka w TOP 5 europejskich lig są zamknięte, tak w kluby w nieco bardziej egzotycznych lig mogą dokonywać transferów.

Jeszcze wczoraj byliśmy niemalże pewni, że Ziyech trafi do PSG. Marokańczyk miał trafić do Paryża w ramach półrocznego wypożyczenia, zawodnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i poprosił zarząd o zgodę na ten transfer. Jednakże sprawę zawaliła Chelsea, która raz wysłała złe dokumenty, a poprawne faksy wysłała dwukrotnie źle uzupełnione. Dopiero za czwartym razem przedstawiciel klubu wysłał dobre i uzupełnione dokumenty, ale na transfer było już za późno.

Jednakże odejście Ziyecha wciąż jest możliwe. Niestety nasz zawodnik nie trafi już do zespołu z TOP 5 lig. Turcja, do której może trafić, to kierunek bardziej dla zawodników wiekowych, aby dograć ostatnie sezony na przyzwoitym poziomie. Zainteresowanie usługami Hakima przejawia tamtejszy Besiktas. Klub ze Stambułu piastuje 4. miejsce w ligowej tabeli. Obecnie jego księgowi liczą liry, aby sprawdzić, czy będą w stanie sprowadzić sprowadzić skrzydłowego Chelsea.

ŹRÓDŁOFanatik