Za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, Peterborough poinformowało, że wypożyczenie Lucasa Bergstroma zostało przerwane.

Treść oświadczenie ze strony klubu:

  • Peterborough United może potwierdzić, że bramkarz Lucas Bergstrom został wezwany do swojego klubu Chelsea, po tym jak rozegrał 28 spotkań między słupkami naszego klubu. 
  • 20-latek, który w zeszłym tygodniu zadebiutował w kadrze Finlandii w przegranym 2:0 meczu ze Szwecją, trafił do Posh latem w ramach rocznego wypożyczenia, ale po odejściu trenera Granta McManna wróci na Stamford Bridge.
  • Trener Darren Ferguson powiedział: Odwołanie wypożyczeń Harveya Cartwrighta, jak i Lucasa Bergströma nie jest dla nich żadnym lekceważeniem, po prostu czułem, że potrzebuję trochę więcej doświadczenia w drugiej połowie sezonu, dlatego sprowadziłem Willa Norrisa do klubu.
  • Chcielibyśmy podziękować Lucasowi za jego starania dla naszego klubu i życzyć mu najlepszego w przyszłości.
ŹRÓDŁOPeterborough Official Website