Styczniowe okno transferowe będzie bardzo intensywne dla działaczy Chelsea. Pomijając pracę nad nowymi nazwiskami, część obecnych zawodników może opuścić zimą Stamford Bridge. Kimś takim jest Christian Pulisic.

W ostatnim czasie Amerykanin otrzymywał szansę na grę w wyjściowym składzie od Grahama Pottera. Skrzydłowy nie miał jednak zbyt dużego wpływu na grę zespołu, a taka sytuacja ma miejsce od czasu jego przyjścia w 2019 roku. 24-latek ma nie znajdować się w przyszłościowych planach zarządu klubu.

Umowa Christiana z Chelsea wygasa w 2024 roku. Jeśli jednak Londyńczycy sprowadzą nowego skrzydłowego zimą, odejście Amerykanina będzie najprawdopodobniej nieuniknione. Pisząc dla Caught Offside Fabrizio Romano przedstawił poniekąd sytuację 24-latka na Stamford Bridge.

– Na ten moment nie ma nic konkretnego i zaawansowanego, ale powiedziano mi, że jeśli Chelsea sprowadzi nowego skrzydłowego zimą to Christian Pulisic opuści klub. Oczywiście zależy to od tego czy jakiś klub złożyłby za niego ofertę, a także kilku innych czynników.


 

ŹRÓDŁOFabrizio Romano