Po starciu z Bournemouth, które zakończyło się wynikiem 2:0 dla The Blues, Graham Potter wziął udział w konferencji prasowej.

 

Kontuzja Reece’a Jamesa:

-Uraz wystąpił w tym samym miejscu co poprzedni, więc jesteśmy zaniepokojeni. Zobaczymy, co się będzie działo przez następne 24/48 godzin. Jest trochę za wcześnie, żeby postawić diagnozę, wiemy, że to się wydarzyło w tej ostatniej sytuacji, gdy Reece był na boisku. W tej chwili musimy po prostu trzymać kciuki.

Plan był taki, żeby nie zagrał dzisiaj 90 minut, a 60. Miejmy nadzieję, że nie jest tak źle, jak było i że szybko wyzdrowieje.

Forma klubu i zadowolenie kibiców:

Przez ostatnie dwa lub trzy tygodnie przed przerwą nie radziliśmy sobie dobrze i nie uzyskaliśmy pożądanych rezultatów. Rozumiem to, że kiedy nie gramy dobrze i sprawy nie wyglądają tak, jak byśmy chcieli, to kibice są sfrustrowani. To jest dla mnie zrozumiałe.

Gra zespołu po zejściu Reece’a Jamesa:

-Reece grał dziś dobrze i jest fantastycznym piłkarzem. Jest nam o wiele łatwiej, gdy Reece jest na boisku. To jest zawodnik światowej klasy. Może grać w każdej drużynie na świecie i każda drużyna będzie odczuwać jego brak, gdy ten nie będzie zdolny do gry. 

Transfer Benoita Badiashile:

Zawsze mówię to samo: nie rozmawiam o zawodnikach, którzy nie są zawodnikami Chelsea.

 

 

ŹRÓDŁOfootball.london