Leeds United po roku przerwy wraca do Premier League! Beniaminek angielskiej ekstraklasy będzie szukał konkretnych wzmocnień, aby utrzymać się w lidze na dłużej.
Uwaga skautów Leeds przykuł zawodnik Chelsea, wypożyczony do RC Strasbourga. Jednakże nie chodzi o Andrey’a Santosa a Djordje Petrovica. Serb po zaledwie roku pobytu w Londynie opuścił Stamford Bridge, aby zbierać minuty w europejskim futbolu.
Po bardzo udanym wypożyczeniu do Strasbourga, Petrovic ma mocne argumenty, aby walczyć o pierwszy skład w Chelsea. Jednakże kolejka do noszenia bluzy z nr. 1 jest dość spora i Serb równie dobrze może szukać nowego pracodawcy.
Z pomocą dla golkipera przychodzi Leeds United, które jest nim wyraźnie zainteresowane. Ekipa Pawi chciałaby wzmocnić kadrę przed rozpoczęciem nowego sezonu Premier League. Na ten moment nie wiemy czy były zespół Mateusza Klicha wystosował do Chelsea ofertę za Petrovica.