Djordje Petrović i Mike Penders otrzymają latem szansę na pokazanie swoich umiejętności przed nowym sezonem.

Robert Sanchez, który jest obecnie (stan na 31.03.2025) numerem jeden w bramce Chelsea stale rozczarowuje swoimi błędami. Hiszpan popełnił najwięcej błędów prowadzących do utraty bramki wśród golkiperów Premier League.

Filip Jorgensen, który został sprowadzony ubiegłego lata również nie daje gwarancji stabilnej formy.

Chelsea może zatem szykować kolejny transfer za grube miliony, sprowadzając następnego bramkarza. Przed tym jednak Djordje Petrović i Mike Penders, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach w Strasbourgu i Genk, otrzymają szansę by zaprezentować swoje umiejętności.

Obaj golkiperzy wrócą na Stamford Bridge jeszcze przed Klubowymi Mistrzostwami Świata. Istnieje szansa, że znajdą się w kadrze na wyjazd do Ameryki.


 

ŹRÓDŁOThe Telegraph