Styczniowie okno transferowe to cały szereg nazwisk, które niektórzy usłyszą po raz pierwszy – tak może być w przypadku skrzydłowego Deportivo, Yeremaya.
Yeremay Hernandez, bo tak brzmi jego pełne imię i nazwisko to jeden z najbardziej ekscytujących graczy tego sezonu Segunda Divison – skrzydłowy zdobył w tym sezonie osiem goli, zaliczył także trzy asysty.
Hernandez jest Hiszpanem urodzonym w roku 2002, najczęściej gra na lewej flance, nie zadebiutował jeszcze w pierwszej kadrze swojego kraju.
Swoją grą przyciągnął zainteresowanie najmożniejszych w Europie, a jednym z tych klubów ma być Chelsea.
The Blues skontaktowali się już nawet z przedstawicielami zawodnika, w celu wybadania tego, czy zimowy transfer jest możliwy.
Sam zawodnik chce mądrze pokierować swoją karierą, dlatego nie zamierza śpieszyć się z wyborem klubu, zwłaszcza że na oferty nie może narzekać.