Kadra - Chelsea24News
Kadra

BRAMKARZE

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieGole straconeCzyste kontaLiczba minut w tym sezonie
Kepa Arrizabalaga03.10.1994595110480
Willy Caballero29.09.1981220000
Jamie Cumming04.09.199900000

OBROŃCY 

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Antonio Rudiger03.03.1993890000
Andreas Christensen10.04.199676400355
Fikayo Tomori19.12.19971200125
Kurt Zouma27.10.199476500480
Marcos Alonso28.12.19901211001
Reece James08.12.199900000
Emerson03.08.199439500480
Cesar Azpilicueta28.08.1989342501480

POMOCNICY

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Mason Mount10.01.19990520406
Ruben Loftus-Cheek23.01.1996720000
N'Golo Kante29.03.1991145300227
Jorginho20.12.199159510444
Ross Barkley05.12.199356400227
Mateo Kovacić06.05.199456501384

ATAKUJĄCY

Imie i NazwiskoData UrodzeniaLiczba meczów dla ChelseaMecze w tym sezonieBramkiAsystyLiczba minut w tym sezonie
Callum Hudson-Odoi07.11.2000280000
Olivier Giroud30.09.198667410174
Michy Batshuayi02.10.1993541006
Tammy Abraham02.10.19978541300
Willian09.08.198829530055
Pedro28.07.1987186300300
Christian Pulisic18.09.19980502351

 

 

 

X
Chelsea24News

FREE
VIEW