Chelsea24News - ESPORT - Chelsea24News
Chelsea24News – ESPORT


Niewiele osób wie, że posiadamy własną drużynę w tryb FIFA – Wirtualne Drużyny. Ekipa powstała bardzo spontanicznie, za sprawą jednego z członków grupy. Zapytano nas, czy wyrażamy zgodę na użycie nazwy, co było dla nas ogromnym zaskoczeniem, jednak z kategorii tych pozytywnych. Drużyna szybko się rozwijała, a gdy zauważyliśmy, że to naprawdę profesjonalny projekt postanowiliśmy dołożyć cegiełkę i objąć patronatem tę ekipę. Na portalu będą pojawiać się więc informacje o naborach, spotkaniach czy wydarzeniach związanych z klubem. W przyszłości zamierzamy sprzedawać również gadżety związane z Chelsea24News E-Sport, aby fundusze zebrane w ten sposób przeznaczać na rozwój i cele charytatywne.

 Chelsea24News występuje obecnie w dwóch ligach:

Liga GFCC – są to mniej znane rozgrywki, jednak prężnie się rozwijają. Tutaj nasza drużyna występuje w pierwszej klasie rozgrywkowej, gdzie walczą o czołową piątkę.

Liga FVPA – to jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek w kraju, tutaj gramy obecnie w drugiej klasie rozgrywkowej, jednak nie ukrywamy, że mimo debiutu celujemy w awans. Szanse są spore, potrzebujemy jednak waszego wsparcia!

KADRA

BRAMKARZE

OBROŃCY

POMOCNICY 

NAPASTNICY 

X