Premier League: Wolverhampton vs Chelsea - Chelsea24News
Premier League: Wolverhampton vs Chelsea
Premier League: Wolverhampton vs Chelsea

Premier League: Wolverhampton vs Chelsea

Przerwa reprezentacyjna dobiegła już końca, a to oznacza że powracają rozgrywki ligowe. Pierwszym rywalem Chelsea po przerwie będzie Wolverhampton.

Gospodarze do meczu z The Blues przystąpią bez Doherty’ego i Willy’ego Boli. Nie wiadomo również, czy na boisku pojawi się Romaina Saissa. Drużyna Nuno Espirito Santo, wraz z ekipą Watfordu stanowią duet zespołów, które jeszcze w tym sezonie nie wygrały. To co może martwić dodatkowo sympatyków Wolverhamptonu to fakt, że Wilki ani razu w obecnym sezonie nie objęły prowadzenia. Na korzyść gospodarzy przypada bezpośrednia statystyka meczów domowych przeciw The Blues. Trzy pojedynki u siebie i tylko jedna porażka. Miłym dodatkiem dla kibiców jest też stare porzekadło, że każda seria kiedyś się kończy.

Biorąc pod uwagę rok 2019, to ekipa ze Stamford Bridge, w meczach wyjazdowych zwycięża jedynie przeciwko beniaminkom. Pod wodzą Franka Lamparda, Chelsea gra bardzo dobre zawody. Jednak ich końcowe rezultaty pozostawiają wiele do życzenia. Niedługo po kontuzji do pierwszego składu powróci Hudson-Odoi, a swoją szansę otrzyma również Reece James. To nas czeka dopiero w przyszłości, jeśli chodzi o ten mecz to do listy wielu niepewnych, należy wpisać występ Emersona. To co spędza sen z powiek kibiców The Blues, to nie tylko forma obrony, ale również świadomość ostatnich występów na Molineux Stadium. Warto dodać, że Wolverhampton ma serię 10 ligowych meczów bez porażki na swoim stadionie.


 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW