Lampard: Cesar to topowy piłkarz - Chelsea24News
Lampard: Cesar to topowy piłkarz
Lampard: Cesar to topowy piłkarz

Lampard: Cesar to topowy piłkarz

Frank Lampard stanął w obronie Cesara Azpilicuety, który znalazł się w ogniu krytyki za ostatnie występy.

– Niegdyś już przed rozpoczęciem sezonu można było powiedzieć kto znajdzie się w TOP4, potem było tak z TOP6. Teraz nie można tego zrobić. W lidze jest mnóstwo silnych drużyn i wszystkie mocno szanujemy. Mają dobrych piłkarzy i menedżerów. Wszystko zmienia się na naszych oczach, kluby takie jak Wolves, Everton czy Leicester rzucają wyzwanie w walce o TOP6.

– Od początku powtarzam, że chcemy być konkurencyjni, jednak należy pamiętać o naszej sytuacji – straciliśmy Edena Hazarda, dwie dziewiątki odeszły. Mamy młodych piłkarzy, którzy potrzebują czasu. Co nie zmienia faktu, że chcemy być w czubie tabeli. Trzeba jednak powiedzieć, że nie tylko my mamy takie pragnienia.

– Grałem z Azpilicuetą i wiem, że to pierwszy piłkarz, który wstawi się za kolegą z drużyny. Nie będzie jedynie obserwował sytuacji. To dlatego jest kapitanem, ze względu na zaangażowanie i jego profesjonalizm. To zawodnik który otwarcie mówi o wszystkim, to także po prostu wielki gracz oraz wielka osobowość. Nie widzę żadnego problemu.

– Nie potrafiłbym zliczyć lepszych piłkarzy ode mnie z którymi grałem, każdy z nich przechodził moment trudniejsze momenty. Cesar zniesie to bez problemu. To piłkarz z samego topu i nie sądzę, aby były z nim jakieś problemy.

Źródło: The Sun

O autorze

Michał Małolepszy

Kiedyś łysy, teraz z włosami. Nadal jednak chamski i niegrzeczny. Lubię Chelsea, chociaż często na nią krzyczę. Amator słabych filmów, piosenek Natalii Nykiel oraz największy fan The Office.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW