Vardy: Kante chciał przybiegać na treningi Leicester - Chelsea24News
Vardy: Kante chciał przybiegać na treningi Leicester
Vardy: Kante chciał przybiegać na treningi Leicester

Vardy: Kante chciał przybiegać na treningi Leicester

Były klubowy kolega N’Golo Kante – Jamie Vardy zdradził kilka ciekawostek o francuskim pomocniku. Obaj zawodnicy sięgali w 2016 roku po Mistrzostwo Anglii w barwach Leicester City.

– To była przyjemność, grać z N’Golo! Jest uroczym facetem, a zarazem fantastycznym piłkarzem. Kiedy straciliśmy piłkę nieważne, w którym sektorze boiska nagle… bum! Pojawiał się i odzyskiwał ją dla naszego zespołu.

– Podczas treningów było to dla niego tak łatwe, że byłem niemal przekonany, że celowo tracił ją tylko po to by cieszyć się jej odzyskaniem.

– Pewnego dnia powiedział nam, że poważnie rozważa codzienne bieganie do centrum treningowego. Wynikało to z faktu, że zawsze fundował sobie krótką sesję biegania tylko dla siebie. W tej chwili wszyscy byliśmy nieco zaskoczeni i przekonaliśmy go, aby tego nie robił. W każdym razie, gdy tylko widzieliśmy jak przyjeżdża na trening w swoim Mini Cooperze, odetchnęliśmy z ulgą.

– W zeszłym miesiącu po naszym meczu na Stamford Bridge, przyszedł się przywitać w szatni. Pierwszą rzeczą, o którą go zapytałem to: „Czy nadal jeździsz swoim Mini Cooperem, kolego?”. Powiedział mi, że wysłał model, który miał w Leicester z powrotem do Francji, ale w między czasie kupił nowego Mini Coopera!


Źródło: L’Equipe

O autorze

Borys Francuz

W redakcji Chelsea24News od ponad dwóch lat. Moje główne zainteresowania to ładne dziewczyny.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW