Ryan Fraser zimowym wzmocnieniem? - Chelsea24News
Ryan Fraser zimowym wzmocnieniem?
Ryan Fraser zimowym wzmocnieniem?

Ryan Fraser zimowym wzmocnieniem?

Jak z pewnością zdążyliście już zauważyć, Chelsea ubiega się o skrócenie zakazu transferowego by w styczniu mieć możliwość pozyskania nowych wzmocnień na rynku transferowym. Do potencjalnych zawodników, którzy łączeni są z Chelsea możemy dopisać jeszcze jedno nazwisko.

Otóż wierząc brytyjskiej prasie, klub przygląda się zawodnikowi Bournemouth, a jest nim reprezentant Szkocji – Ryan Fraser. 25-latkowi w styczniu pozostanie zaledwie rok kontraktu. Mimo propozycji przedłużenia umowy, zawodnik otwarty jest na ewentualne przenosiny do innego klubu. Wracając do długości jego kontraktu, trzeba liczyć się też z ceną, która z pewnością będzie znacznie niższa.

Kim jest Ryan Fraser?

Zawodnik „Wisienek” jest dość elastycznym zawodnikiem jeżeli chodzi o pozycję gry. Przeważnie gra on na pozycji lewego skrzydłowego, lecz jest również skłonny do gry w środku pola lub ataku. Szkot najbardziej znany jest ze swojej energii, szybkości oraz kreatywności. W sezonie 18/19 zanotował 7 goli oraz 14 asyst, co jest całkiem dobrym wynikiem.

Express

O autorze

Czarek

Perfekcjonista oraz pedant. Sympatyk ligi angielskiej oraz zapalony gracz gier video. Dodatkowo hobbysta festiwali muzycznych EDM.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW