Trzech piłkarzy których Chelsea powinna obserwować - Chelsea24News
Trzech piłkarzy których Chelsea powinna obserwować
Trzech piłkarzy których Chelsea powinna obserwować

Trzech piłkarzy których Chelsea powinna obserwować

Oficjalnie jeszcze nie wiadomo, czy Chelsea będzie mogła przeprowadzać transfery w najbliższym zimowym oknie transferowym. Daily Mail jednak donosi, że The Blues są pewni zniesienia zakazu transferowego. Jakich piłkarzy Chelsea powinna teraz obserwować w kontekście potencjalnego transferu w styczniu?

Wilfred Zaha

Topowy napastnik z talentem, umiejętnościami, szybkością i z ciągiem na bramkę. Transfer Wilfreda będzie sensowny, gdyż może on pomóc zastąpić Edena Hazarda na Stamford Bridge.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej pokazał już, co potrafi robić w Premier League. Z całą pewnością Zaha nie będzie miał problemów z aklimatyzacją w Londynie.

Według The Sun, Zaha może trafić do Chelsea za 80 milionów funtów, jeżeli zakaz transferowy klubu z Stamford Bridge zostanie zdjęty. Cena wydaje się być rozsądna dla The Blues, mając na uwadze ich problemy na tej pozycji.

Willian i Pedro są już wiekowymi zawodnikami, więc zakup Wilfreda z pewnością wniósłby wiele umiejętności do drużyny oraz byłby idealnym długoterminowym zakupem.

Paulo Dybala

Biorąc pod uwagę, że Chelsea musi zastąpić nie tylko Hazarda, ale również Pedro i Williana, którym coraz bliżej do końca ich przygody na Stamford Bridge, Dybala byłby sensownym ruchem.

Przyszłość Argentyńczyka nie jest jasna już od dłuższego czasu. Mail donosił latem, że Paulo może przejść do PSG za 73 miliony funtów, jednak transfer spalił na panewce.

Jeśli Dybala dalej nie będzie pierwszym wyborem w Juventusie, Chelsea powinna być jak błyskawica, próbując kontraktować utalentowanego technika, który mógłby być jak Hazard.

Ruben Dias

Młody stoper, który w przeszłości był często łączony z różnymi drużynami w Premier League. Ruben wygląda na zawodnika, który pasuje do Chelsea.

The Blues sprzedali Davida Luiza do Arsenalu, jednocześnie nie kontraktując żadnego następcy. Odejście Gary Cahilla również było ciosem.

Dias z pewnością byłby sporą dawką jakości dla Chelsea. Portugalczyk wydaje się być gotowym na przeprowadzkę z ligi portugalskiej do większego klubu i bardziej konkurencyjnej ligi.

Źródło: Caughtoffside

O autorze

Daniel Franosz

Uczeń technikum informatycznego, który nienawidzi tylko dwóch rzeczy - szkoły i informatyki. Choć małomówny, o futbolu może dyskutować całymi dniami. Fan Breaking Bad, najlepszego serialu na świecie.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW