Pomeczowa konferencja Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja Lamparda
Pomeczowa konferencja Lamparda

Pomeczowa konferencja Lamparda

Czas na pomeczową konferencję Franka Lamparda.

– Nie chodzi tylko o defensywę, tracimy bramki jako cała drużyna. Występują braki w koncentracji, nie bronimy dobrze jako drużyna. Prowadziliśmy 2-0, mieliśmy bardzo dobry wynik. Musimy poprawiać się jako cała drużyna. Oczywiście musi przyjść moment, gdy przystaniemy tracić tyle bramek.

– Moje zmiany nie były odważne, wymieniałem pomocnika na pomocnika i napastnika na napastnika. Kovacić był zmęczony, poza tym wierzę że Billy ma przyszłość w Chelsea. Drinkwater był w klubie i nie rozegrał zbyt wielu spotkań, Bakayoko był tutaj tylko przez jeden sezon. Takie są fakty.

– Fikayo zasłużył na dzisiejszy występ i myślę że zagrał dobrze, zawsze staram się dobierać odpowiednie kombinacje na murawie. Nie chodzi tylko o obrońców. Ufam moim stoperom.

– Nie obchodzi mnie to, że mamy najmłodszy zespół od dawna, nie sądzę, aby to było problemem. Poza tym nie wyszedłem przecież całą jedenastką młodych piłkarzy.

Źródło: Football London

O autorze

Michał Małolepszy

Kiedyś łysy, teraz z włosami. Nadal jednak chamski i niegrzeczny. Lubię Chelsea, chociaż często na nią krzyczę. Amator słabych filmów, piosenek Natalii Nykiel oraz największy fan The Office.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW