Premier League: Chelsea vs Sheffield United - Chelsea24News
Premier League: Chelsea vs Sheffield United
Premier League: Chelsea vs Sheffield United

Premier League: Chelsea vs Sheffield United

W sobotę na swoim stadionie, Chelsea podejmie Sheffield United.

W poprzednim spotkaniu The Blues mierzyli się z innym beniaminkiem – Norwich. Cóż, Londyńczycy grali, grali i wygrali. Mecz zakończył się wynikiem 3:2, a sympatycy zespołu Franka Lamparda mają kolejne powody do zadowolenia. Zdaje się, że pod wodzą Anglika każdy z zawodników wie co do niego należy i stara się wypełnić plan w 100%. Oczywiście wszędzie istnieją odstępstwa i Chelsea nie jest wyjątkiem, tu można wyróżnić formę defensorów.

Póki co dorobek Londyńczyków to 4 punkty. Na 54 spotkania, gdzie The Blues rywalizowali z beniaminkiem przegrali tylko raz (Bournemouth, rok 2015 zgadnijcie kto był wtedy u steru). Sheffield ma obecnie serię 11 wyjazdów bez zwycięstwa. Co więcej ostrza traciły bramki w każdym z 30 spotkań na Stamford Bridge.

Wszelkie statystyki skazują Ostrza na pożarcie, jednak nie znaczy to że zespół Chrisa Wildera nie będzie groźny. Sheffield w tym sezonie ma dorobek 3 bramek. Wszystkie zostały zdobyte w drugiej połowie. Patrząc na obecną formę defensorów Chelsea to mają duże szanse by napsuć gospodarzom krwi w tym meczu. Dla drużyny Wildera to będzie pierwszy pojedynek z zespołem z BIG SIX w tym sezonie.

Początek spotkania o 16:00


 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW