Premier League: Norwich vs Chelsea - zapowiedź spotkania - Chelsea24News
Premier League: Norwich vs Chelsea – zapowiedź spotkania
Premier League: Norwich vs Chelsea – zapowiedź spotkania

Premier League: Norwich vs Chelsea – zapowiedź spotkania

W ramach kolejnej kolejki Ligi Angielskiej Chelsea pojedzie na Carrow Road, by zmierzyć się z Norwich.

Kanarki w poprzedniej kolejce zwyciężyły z Newcastle 3:1. Pomimo słabego startu Chelsea w tym sezonie, czego przeciwieństwem jest forma Gospodarzy. Nie przeszkadza to jednak by szkoleniowiec Norwich wciąż stawiał swoją drużynę w pozycji underdoga. Takie pozycjonowanie się popierają nieco statystyki. Na ostatnie 10 spotkań pomiędzy Kanarkami i The Blues, zespół prowadzony przez Daniela Farke zdobył tylko 2 punkty.

Do tej pory w pojedynkach ligowych zespół Lamparda zdobył jedną bramkę i jeden punkt. Wyniki nieco rozmywają obraz Chelsea, bo zespół gra o wiele lepiej niż wskazują na to końcowe rezultaty. Za taką sytuacją stoi niefrasobliwość obrońców zespołu ze Stamford Bridge, jak również brak szczęścia z przodu. W przypadku przegranej Frank Lampard będzie pierwszym managerem The Blues od 1988, który nie wygrał 4 pierwszych spotkań o punkty.  Londyńczycy przegrali tylko 2 na 22 spotkania przeciw beniaminkom Premier League, jeden w poprzednim sezonie z Wolverhampton, a drugi z Newcastle gdy trenował ich Antonio Conte.

Przy obecnej formie snajpera Kanarków i obronie The Blues myślę, że nie zabraknie bramek. Nie mniej jednak uważam, że po ostatnim gwizdku to Chelsea wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Pierwszy gwizdek już o 13:30


 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW