Szczęśliwy remis z Leicester - Chelsea24News
Szczęśliwy remis z Leicester
Szczęśliwy remis z Leicester

Szczęśliwy remis z Leicester

Dzisiejsze spotkanie z Leicester było okazją dla Franka Lamparda, aby przywitać się ze Stamford Bridge. Rywal wydawał się odpowiedni do tego, aby zwyciężyć w pierwszym spotkaniu w roli menedżera Chelsea. Anglik zadziwił wielu, wystawiając bardzo podobny skład do tego ze spotkania o Superpuchar Europy.

Początek spotkania to ogromna dominacja The Blues. Chelsea nacierała i tworzyła sobie kolejne sytuacje, jedna z nich przyniosła bramkę – Mason Mount świetnie zagrał pressingiem i wywalczył sobie pozycję do strzelania bramki. To jednak całkowicie zmieniło to spotkanie, Leicester zaczęło zyskiwać rezon, a Chelsea wydawała się być niezwykle zmęczona.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, to Leicester tworzyli sytuacje, a Chelsea popełniała coraz więcej błędów. Co się odwlecze, to nie uciecze – Leicester wreszcie dopięli swego  i zdobyli bramkę po rzucie rożnym. Co gorsza – to właśnie rywale byli bliżej zdobycia drugiej bramki pod koniec meczu.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym, a przed nami kolejne spotkanie ligowe – tym razem będzie to mecz wyjazdowy z Norwich.

 

 

O autorze

Michał Małolepszy

Kiedyś łysy, teraz z włosami. Nadal jednak chamski i niegrzeczny. Lubię Chelsea, chociaż często na nią krzyczę. Amator słabych filmów, piosenek Natalii Nykiel oraz największy fan The Office.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW