Abraham: Kolejne karne? Jestem gotów! - Chelsea24News
Abraham: Kolejne karne? Jestem gotów!
Abraham: Kolejne karne? Jestem gotów!

Abraham: Kolejne karne? Jestem gotów!

Tammy Abraham udzielił wywiadu podsumowującego to co wydarzyło się we wczorajszym spotkaniu.

– Kolejne rzuty karne? Zawsze rozpatruję siebie jako tego, kto chce je wykonywać. W poprzednim sezonie miałem do strzelenia kilka ważnych jedenastek. Nieszczęśliwe nie udało mi się strzelić ostatniego karnego, prawdopodobnie najważniejszego. Ważne jest jednak to jak zareaguję, a ja zamierzam po prostu podnieść się po tym. Trzeba iść dalej, strzeliłem już trochę goli z karnych, nie udało się teraz. Muszę iść dalej. Wczoraj usłyszałem, że wielcy gracze także pudłowali z karnych i najważniejsza jest moja reakcja. Zamierzam więc nadal się rozwijać i dawać z siebie wszystko.

– Chłopcy sprawili, że czuję się jakby nic się nie wydarzyło. Każdy chciał podać mi pomocą dłoń, słyszałem opowieści o tym, że najlepszym się zdarza. Rozwijam się jako człowiek i takie rzeczy będą stanowić doświadczenie. Teraz skupiamy się na kolejnym meczu.

– Adrian wyszedł przed linię? Jeżeli tak było to tak było, widzieli to lub nie, taki czasami jest futbol.

– Kiedy otrzymujesz taką szansę musisz dawać z siebie wszystko dla drużyny i czuć się gotów w każdej sytuacji. Pokazaliśmy jak chcemy grać w piłkę, pokazywaliśmy już przebłyski i tego co jesteśmy w stanie zrobić. Jesteśmy dobrzy w obronie i potrafimy atakować. Musimy przygotować się do spotkania w niedzielę, miejmy nadzieję że zdobędziemy trzy punkty.

– Nie można prosić o lepszą grupę zawodników niż tę obecną. Muszę tylko ciężko pracować i liczyć, że będziemy walczyć o tytuł. Chcieliśmy wygrać z Liverpoolem i United, jednak to dopiero początek sezonu, dopiero startujemy. Punkty z Leicester są dla nas bardzo ważne, a fani będą z nami. Zagraliśmy dwa dobre mecze i fani to widzieli.

Źródło: GOAL

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW