Azpilicueta i Pedro o Superpucharze Europy - Chelsea24News
Azpilicueta i Pedro o Superpucharze Europy
Azpilicueta i Pedro o Superpucharze Europy

Azpilicueta i Pedro o Superpucharze Europy

Przepisy wymagają, aby dwóch piłkarzy uczestniczyło w przedmeczowej konferencji prasowej. W przypadku Chelsea byli to Pedro oraz Azpilicueta.

– Wynik z ostatniego meczu był trudny do przyjęcia. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy wszystko, czuję że dominowaliśmy w każdym aspekcie, każdym oprócz wyniku. Mieliśmy wiele szans, jednak ostatecznie przegraliśmy 0-4. Możemy poprawić to co było złe, jednak w pierwszej połowie widzieliśmy wiele pozytywnych aspektów. To nie jest łatwe jechać na Old Trafford. Jedyną drogą jest ciężka praca na treningach. Jutro zagramy z kolejną mocną ekipą.

– Superpuchar to europejskie trofeum. Nieczęsto zdarza się rywalizować o coś takiego, to jednak będzie nasze trzecie podejście w ostatnich ośmiu latach. Przegraliśmy dwukrotnie, więc mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Dobrze że walczymy o takie trofeum, to sposób na dobry start.

– Kobieta jako arbiter? To bardzo ważne dla futbolu, trzeba to jednak rozpatrywać jako coś normalnego. Nie zamierzamy kreować różnic. Jestem zadowolony i nie mogę się doczekać, ponieważ podczas kobiecego mundialu widzieliśmy dobre sędziowanie. To jedyna droga do tego aby ruszyć do przodu, nie widzę żadnego problemu z tego powodu. Liczy się tylko dobry rezultat – zakończył kapitan Chelsea.

– To finał, kolejny ważny mecz, ewentualne trofeum. Takie mecze mogą pomóc przy budowaniu pewności siebie, jednak to będzie trudny mecz. Gramy z mocnym rywalem, musimy zagrać dobrze i kreować swoje szanse. Gra o trofeum zawsze jest czymś pozytywnym, to będzie mój czwarty Superpuchar Europy w karierze, wygrałem ostatnie trzy, jednak przewiduję trudny mecz.

– Van Dijk i Ramos? Obaj są bardzo dobrymi stoperami, być może obecnie najlepszymi. Znam Sergio bardzo dobrze. Van Dijk jest silny i dobry w powietrzu. To dwóch wielkich graczy. Van Dijk znajduje się w najlepszym momencie swojej kariery.

– Atmosfera w klubie jest bardzo dobra, mamy ambicje aby wygrywać trofea, więc cieszy nas perspektywa kolejnego finału. Jutro zagramy trudny mecz z mocną ekipą, jednak ważne jest to, aby podejść do tego meczu z odpowiednią mentalnością.

– Znam Tammy’ego od dłuższego czasu, widziałem go na treningach i widziałem jak poprawiał się na wypożyczeniach. Dostał szansę ponieważ na nią zasłużył, bardzo ciężko pracował podczas okresu przygotowawczego. Był bardzo bliski zdobycia bramki w pierwszym meczu, a jak wiemy napastnicy żyją z goli. Musimy dawać mu kolejne szanse na zdobywanie bramek, a w jego wieku jedyną drogą jest rozwijanie się. Wierzymy w niego. W Chelsea napastnicy muszą prezentować najwyższy poziom, jednak ja wierzę w niego bardzo mocno. To piłkarz z ogromnym talentem, który bardzo mocno pracuje, a bramki na pewno pomogą mu uzyskać wysoką pewność siebie. Naprawdę w niego wierzę – zakończył Pedro.

Źródło: Football London

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW