Chelsea wygrywa z Reading po bezbarwnym spotkaniu - Chelsea24News
Chelsea wygrywa z Reading po bezbarwnym spotkaniu
Chelsea wygrywa z Reading po bezbarwnym spotkaniu

Chelsea wygrywa z Reading po bezbarwnym spotkaniu

Dzisiejszy mecz był pierwszym spotkaniem Chelsea pod wodzą Franka Lamparda, który The Blues rozegrali w Anglii. Jak wyglądał krajowy debiut nowego menedżera Chelsea? Myślę że można opisać go jednym słowem – bezbarwnie. The Blues zagrali dzisiaj bez polotu, a rywal pokazał jak wiele pracy czeka jeszcze Franka Lamparda.

Na pierwszą połowę Chelsea wyszła w składzie: Caballero, Zappacosta, Christensen, Tomori, Alonso, Drinkwater, Bakayoko, Pulisic, Barkley, Kenedy, Giroud. Sugeruje to, że ta jedenastka będzie początkowo rezerwowa, zwłaszcza patrząc na to jak gracze ci zaprezentowali się z niżej notowanym rywalem. Chelsea zdobyła w tej połowie dwa gole – autorstwa Barkleya i Kenedy’ego.

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny skład, jedynym ‚ocalałym’ był Willy Caballero. The Blues wyszli na tę połowę w zestawieniu: Caballero, Azpilicueta, Zouma, Luiz, Emerson, Jorginho, Kovacić, Mount, Pedro, Abraham, Batshuayi. Tak jak w pierwszej połowie, tak w drugiej Chelsea zdobyła dwa gole – tym razem obie padły po strzałach Mounta.

Reading zdobyli w tym meczu trzy bramki, co pokazało jak wiele pracy z formacją defensywną ma Frank Lampard. Mecze ligowe już za niecałe dwa tygodnie, a przed Chelsea ostatnie dwa sparingi.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW