Lampard: Najważniejsza jest ciężka praca - Chelsea24News
Lampard: Najważniejsza jest ciężka praca
Lampard: Najważniejsza jest ciężka praca

Lampard: Najważniejsza jest ciężka praca

Frank Lampard podsumował pierwsze spotkanie sparingowe Chelsea.

– To było dla nas trudne spotkanie. Wróciliśmy po dłuższej przerwie, to był nasz pierwszy mecz, a rano odbyliśmy ciężki trening. Pracowaliśmy bardzo ciężko, jednak chcę to robić, ponieważ do tego służy okres przygotowawczy.

– Naturalnie chcieliśmy wygrać, zawsze chcemy, jednak to nie był najważniejszy punkt tego spotkania, chcieliśmy złapać trochę formy i pomóc piłkarzom dobrnąć do swoich granic. Jesteśmy zadowoleni z tego co pokazali, myślę że niektóre dzisiejsze występy, zwłaszcza młodszych chłopaków były naprawdę dobre.

– Jesteśmy zadowoleni z chłopców. Mamy sposób treningów który polega na dużych obciążeniach, chcieliśmy tak robić. Wymagam w swojej grze intensywności i dużej sprawności fizycznej, cieszę się więc z tego w jaki sposób trenują, ale także z ich nastawienia.

– Cieszy nas wsparcie fanów. Odkąd tu przybyliśmy czujemy, że wiele osób nas wspiera, pragniemy więc podziękować za to co robią.

– Obecnie mam do dyspozycji praktycznie wszystkich graczy poza kontuzjowanymi piłkarzami oraz Pulisicem. Wszyscy są bardzo blisko i integrują się znakomicie. Niektórych z graczy, którzy przybyli wczoraj zobaczycie już w kolejnym meczu.

Źródło: Chelsea FC