Chelsea24news E-sport zdobywa 3 punkty w dwóch meczach - Chelsea24News
Chelsea24news E-sport zdobywa 3 punkty w dwóch meczach
Chelsea24news E-sport zdobywa 3 punkty w dwóch meczach

Chelsea24news E-sport zdobywa 3 punkty w dwóch meczach

Drużyna Chelsea24news E-sport rozegrała wczoraj dwa spotkania w ramach 1 i 2 kolejki turnieju Summer Cup 2019, organizowanego przez VPL Poland. Nasza drużyna trafiła do grupy z: Magic Storm E-Sports, Limitless Esport Team i Team Na Kacu PS4 e-sport team.

W pierwszym meczu przyszło zmierzyć się nam z ekipą Team Na Kacu PS4 e-sport team. Mimo kontroli całego spotkania udało nam się zdobyć tylko jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Chelsea24news.

W drugiej rundzie naszym rywalem była drużyna Limitless Esport Team. Tutaj mimo dobrego początku i zdobytej bramki już w 12 minucie spotkania, rywal okazał się mocniejszy wygrywając z nami ostatecznie 3:2. Szczęście nam nie sprzyjało, ale tak to w piłce nożnej bywa.

Po dwóch kolejkach nasza drużyna zajmuje 2 miejsce w grupie. Już za tydzień, w niedzielę rozegramy dwie kolejne rundy turnieju.