Oficjalnie: Frank Lampard wraca do Chelsea! - Chelsea24News
Oficjalnie: Frank Lampard wraca do Chelsea!
Oficjalnie: Frank Lampard wraca do Chelsea!

Oficjalnie: Frank Lampard wraca do Chelsea!

Nie ma chyba obecnie kibica Chelsea, który nie cieszyłby się tą chwilą – absolutnie legendarny Frank Lampard wraca do klubu! Opuszczał zespół kilka lat temu jeszcze jako zawodnik, dzisiaj będzie pomagał klubowi w innej roli. Lampard zastąpi Maurizio Sarriego, który odszedł do Juventusu.

Saga związana z zatrudnieniem Franka Lamparda trwała bardzo długo, jednak daleko jej do tej sprzed roku, gdy na Maurizio Sarriego czekaliśmy aż do pierwszych dni okresu przygotowawczego. Tutaj udało się załatwić sprawę przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu.

Frank Lampard według pierwszych informacji prasowych podpisze trzyletnią umowę z klubem, na mocy której zarabiać ma około 4 miliony funtów rocznie.

Angielski menedżer będzie miał przed sobą bardzo trudne zadanie, ponieważ w tym oknie transferowym The Blues nie będą mogli pozyskiwać nowych zawodników, będzie więc to ogromne wyzwanie dla nowego szkoleniowca.

Jeszcze w tym tygodniu Lampard rozpocznie właściwą pracę w klubie, ponieważ pierwsi piłkarze wrócą z urlopów i zaczną przygotowywać się do kolejnego sezonu w barwach klubu.