Sarri: Uważam że zasłużyłem na kolejny sezon - Chelsea24News
Sarri: Uważam że zasłużyłem na kolejny sezon
Sarri: Uważam że zasłużyłem na kolejny sezon

Sarri: Uważam że zasłużyłem na kolejny sezon

Czas na pomeczową konferencję prasową Maurizio Sarriego.

– Jestem naprawdę szczęśliwy, jednak myślę że to co na przodzie koszulki jest najważniejsze, najważniejszy jest klub. Tył koszulki jest mniej ważny, piłkarze czy trener. Zasłużyliśmy na tę wygraną, mieliśmy problemy w styczniu i lutym, to nie jest łatwe zareagować odpowiednio w Premier League. Osiągnęliśmy podium w Premier League, graliśmy w finale Pucharu Ligi, gdzie wyeliminowaliśmy Liverpool i Tottenham. W Lidze Europy zagraliśmy w 15 meczach, wygraliśmy w 12. Jestem szczęśliwy z powodu moich piłkarzy. Coś zmieniło się w lutym, przegraliśmy z City 0-6, ale potem zaczęliśmy od nowa. Nasze odczucia są takie, że zasłużyliśmy na wygraną.

– W pierwszej połowie było trudno, graliśmy 64 mecz w tym sezonie, było trudno pod względem fizycznym. Poprosiłem piłkarzy o większą odwagę, ryzykowaliśmy porażką, jednak chciałem aby drużyna grała z większą odwagą. Piłkarze zagrali dobrze w drugiej połowie, zagraliśmy dobry futbol przeciwko mocnemu rywalowi.

– Hazard to wspaniały piłkarz, trzeba jednak spędzić z nim kilka miesięcy, aby zrozumieć go jako człowieka, to wspaniały człowiek. Wiem że chce odejść, szanuję jego decyzję. Teraz muszę porozmawiać z klubem, jutro będę rozmawiał z właścicielem i zarządem. Musimy wiedzieć co klub może zrobić dla mnie, co możemy zrobić lepiej dla klubu. Musimy porozmawiać o tych rzeczach.

– Wiesz doskonale że kocham Premier League i jestem szczęśliwy będąc w Chelsea. To jedna z najlepszych drużyn, jedne z najlepszych rozgrywek na świecie. Jestem szczęśliwy. Chcę wiedzieć że klub także jest szcześliwy z mojej pracy, muszę porozmawiać z właścicielem i zarządem, tak jak po każdym sezonie w każdym klubie. Uważam że zasłużyłem na kolejny sezon, jednak moja opinia nie wystarcza.

Źródło: Football London

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW