Sarri: Mamy za sobą wspaniały sezon - Chelsea24News
Sarri: Mamy za sobą wspaniały sezon
Sarri: Mamy za sobą wspaniały sezon

Sarri: Mamy za sobą wspaniały sezon

Już jutro Chelsea zmierzy się z Arsenalem w finale Ligi Europy. Czas więc na przedmeczową konferencję prasową.

– Kante? Nie wiem czy zagra. Ma problemy z kolanem, jednak staramy się postawić go na nogi, to jednak problem na kilka dni. Postaramy się, jednak nie wiem czy będzie w stanie zagrać. Wczoraj oceniłbym, że Kante na 60% nie zagra, dzisiaj oceniłbym jego szanse na 50%.

– Mamy problem w linii pomocy, pozostało mi trzech pomocników na tej pozycji. Mamy problemy. N’Golo jest dla nas bardzo ważny, to jedyny defensywny pomocnik jakiego posiadamy, dlatego staramy się go postawić na nogi.

– Juventus? Chcę myśleć jedynie o finale, mam kontrakt na kolejne dwa lata. Skupiam się jednak wyłącznie na tym, że chcę wygrać finał. Znasz doskonale moją opinię, jest taka sama jak ostatnio. Dzisiaj chcę rozmawiać jedynie o finale, piłkarze potrzebują tego, abym mówił jedynie o finale.

– Mamy za sobą wspaniały sezon. Zagramy w Lidze Mistrzów, a przecież nie graliśmy w niej w tym sezonie. Graliśmy w finale Pucharu Ligi, gdzie zmierzyliśmy się z Manchesterem City, a po drodze wyeliminowaliśmy Liverpool i Tottenham. Jutro zagramy w finale Ligi Europy.

– Co można powiedzieć fanom, którzy nie mogą pojechać? Nie wiem co mogę powiedzieć. Trzeba zapytać klub oraz UEFA, ja jestem bardzo rozczarowany. To dla nas ważny mecz, a naszych fanów tam nie będzie, postaramy się dla nich wygrać.

– Czy to najważniejsze wydarzenie w mojej karierze? Nie wiem, zależy czy pytasz mnie czy prasy. Dla prasy to prawdopodobnie największe wydarzenie w moim życiu, dla mnie raczej nie. Być może dla mnie ważniejszy był mecz w Serie B, nie wiem. Jutro powiem wam o moich odczuciach, ale nie teraz.

– Hazard? To będzie z pewnością zaszczyt dla niego zagrać w takim meczu. To jeden z najlepszych graczy w Europie i stale może się poprawiać. To czasami problem, ponieważ gdy masz taki talent, to treningi wydają się dla ciebie nudne, ponieważ wszystko jest łatwe.

– Giroud? Na pewno rozważę tę opcję w pierwszej jedenastce. Grał bardzo dobrze w Lidze Europy i strzelał mnóstwo goli, jutro zadecyduję o składzie, ale na pewno wezmę go pod uwagę.

– Na początku miałem problem ze zrozumieniem moich pilkarzy i ich mentalności, po nowym roku wszystko zaczęło się zmieniać. Być może ja także się zmieniłem, nie wiem. Na ten moment – kocham moich piłkarzy. Mam w kadrze 22 wspaniałych ludzi i piłkarzy, jestem naprawdę szczęśliwy. Muszę to rozważyć na przyszłość. Muszę rozważyć to, że kocham angielski futbol i Premier League.

Źródło: Football London

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW