Sarri naraził się na gniew Abramowicza? - Chelsea24News
Sarri naraził się na gniew Abramowicza?
Sarri naraził się na gniew Abramowicza?

Sarri naraził się na gniew Abramowicza?

To nie jest najlepszy czas Maurizio Sarriego w Chelsea. Nie wiadomo jeszcze czy zachowanie Włocha przed, w trakcie oraz po podróży do Ameryki uszła mu płazem, jednak na pewno nie poprawił on swojej sytuacji w klubie.  Mimo zapewnienia klubowi Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie, relacja kibiców z Sarrim jest zepsuta, jednak zwycięstwo nad Arsenalem może tutaj sporo pomóc.

Włoch zaryzykował także gniew Romana Abramowicza, gdy praktycznie odpuścił udział w promocji w Ameryce. Piłkarze The Blues odwiedzali różne miejsca, aby promować równość, tolerancję i uczcić ofiary Holokaustu, zwłaszcza ten ostatni temat jest bliski sercu Abramowicza. Włoch nie odbył nawet wycieczki do Holocaust Memorial Museum, gdzie cała drużyna poznawała historię tych tragicznych wydarzeń. Sarri nie rozmawiał także z mediami i nie pomagał piłkarzom w promocji wartości wymienionych wcześniej.

Dodatkowo krytykował on samą ideę wyjazdu na to spotkanie, a była ona pomysłem samego właściciela The Blues. Nie wypełnił także pomeczowych obowiązków dotyczących wywiadów.

Należy podkreślić, że Sarri usprawiedliwiał się ‚złym samopoczuciem’ podczas podróży i otrzymał pozwolenie od lekarzy klubowych, aby nie uczestniczył przy czuwaniu przy Pomniku Holokaustu, jednak takie zachowanie jest bardzo dziwne, zwłaszcza w perspektywie pogłosek o możliwości zwolnienia Włocha.

Źródło: GOAL

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW