Hudson-Odoi oczekuje zapewnień od klubu - Chelsea24News
Hudson-Odoi oczekuje zapewnień od klubu
Hudson-Odoi oczekuje zapewnień od klubu

Hudson-Odoi oczekuje zapewnień od klubu

Rozmowy kontraktowe z Hudsonem-Odoi nie zostały wznowione od fiaska z początku roku, kiedy to klub usilnie próbował zatrzymać go w klubie, gdy z Niemiec przybywały kolejne oferty. Piłkarz poprosił nawet o transfer, jednak ostatecznie pozostał w klubie.

Chęć pozostania Hudsona-Odoi w klubie ma być coraz większa, jednak oczekuje on zapewnień ze strony klubu – chodzi przede wszystkim o to, że będzie następcą Edena Hazarda. Belg jest bowiem bliski odejścia do Realu Madryt – jedyną niewiadomą ma być kwota, którą otrzyma Chelsea.

Klub stara się jednocześnie zatrzymać Hudsona-Odoi, który ma ogromny potencjał w oczach zarządu. Kontrakt Anglika wygasa wraz z końcem kolejnego sezonu, więc już w styczniu będzie mógł rozmawiać z nowym pracodawcą, o ile do tego czasu nie przedłuży umowy z Chelsea.

Rozmowy zostaną wznowione już po zakończeniu sezonu. Podobnie jak w przypadku Bayernu, Hudson-Odoi może otrzymać zapewnienie otrzymania numeru dziesięć – Bawarczycy oferowali mu numer po Robbenie, a w Chelsea przywdziewa go Hazard.

Hudson-Odoi walczy teraz o powrót do zdrowia, po tym jak uszkodził ścięgno achillesa. Młody Anglik celuje w start nowego sezonu Premier League.

Źródło: GOAL