Sarri: Jestem zadowolony z naszego występu - Chelsea24News
Sarri: Jestem zadowolony z naszego występu
Sarri: Jestem zadowolony z naszego występu

Sarri: Jestem zadowolony z naszego występu

Czas na pomeczową konferencję Maurizio Sarriego.

– Liverpool to jedna z najlepszych drużyn w Europie na ten moment, grali bardzo dobrze przez całe spotkanie, myślę jednak że także dobrze się zaprezentowaliśmy. Mieliśmy nieco pecha przy drugiej bramce. Salah posiada ogromny talent, przy drugim golu mieliśmy pecha, potem mieliśmy również pecha przy naszych sytuacjach, gdzie dwukrotnie Hazard i raz Higuain mogli zdobyć bramkę. Po raz 35 uderzyliśmy w tym sezonie w obramowanie bramki. Jestem zadowolony naszego występu, po obu bramkach ‚zostaliśmy’ w tym meczu, a dwa miesiące temu byłoby to niemożliwe. Stale się poprawiamy, trudno jednak załatać tak olbrzymią różnicę między nami a Liverpoolem czy City, jesteśmy bliżej pozostałych ekip.

– Rudiger? Mam nadzieję, że jego uraz nie jest poważny, jednak nie jestem w stanie niczego powiedzieć. Potrzebujemy wizyty u lekarza, aby być pewnym, że nie jest to groźna kontuzja.

– W drugiej połowie od początku broniliśmy bardzo nisko, myślę że gdyby udało nam się przetrwać pierwsze minuty drugiej odsłony, to wraz z upływającym czasem zyskalibyśmy coraz więcej miejsca, ponieważ rywal musiał za wszelką cenę wygrać, naszym celem było 0-0 w ostatnich 20 minutach.

Źródło: Football London