Sarri: Doskonale wiedzieliśmy że to będzie trudne spotkanie - Chelsea24News
Sarri: Doskonale wiedzieliśmy że to będzie trudne spotkanie
Sarri: Doskonale wiedzieliśmy że to będzie trudne spotkanie

Sarri: Doskonale wiedzieliśmy że to będzie trudne spotkanie

Czas na pomeczową konferencję Maurizio Sarriego.

– Nagranie fanów Chelsea o Salahu? Nie chcę o tym mówić. Nie widziałem tego nagrania, a poza tym chcę mówić o futbolu.

– Myślę, że wiedzieliśmy doskonale, że dzisiejsze spotkanie będzie trudne. Rywal jest mocny fizycznie, bardzo agresywny, wiedzieliśmy w jakim meczu przyjdzie nam zagrać. Każdy z nas wiedział, że czeka nas trudna przeprawa, udało nam się jednak stanąć do walki i zagrać o zwycięstwo. W drugiej połowie powinniśmy zagrać lepiej.

– Myślę, że musimy zdawać sobie sprawę z tego, że rewanż będzie trudny, to jeden z tych klubów, który dobrze radzi sobie na wyjazdach. Musimy być ostrożni. Jestem szczęśliwy z wyniku oraz naszej gry, ponieważ byliśmy w stanie cierpieć, czego nie potrafiliśmy w przeszłości.

– Hudson-Odoi? Nie wiem czy zagra z Liverpoolem. W mojej opinii potrzebował odpoczynku i dlatego nie zagrał, podobnie jak Emerson. Callum jest w moich myślach podczas wystawiania składu, jednak zadecyduję o wszystkim po dwóch ostatnich treningach.

– Myślę że to dobrze, że klub stanowczo walczy z rasizmem, nie chcę jednak mówić o czymś, czego nie widziałem.

– Wejście Hazarda planem na wszystko? Na początku meczu chcialem go na ławce, wiedziałem jednak że to spotkanie będzie trudne i mogę go potrzebować. Gdybyśmy po pierwszej połowie prowadzili, to bym go nie wprowadził.

– W przeszłości mieliśmy problemy w takich spotkaniach i traciliśmy bramki, obecnie potrafimy walczyć i cierpieć bez straty bramki.

Źródło: Football London