E-Sport: Chelsea24News remisuje spotkanie! - Chelsea24News
E-Sport: Chelsea24News remisuje spotkanie!
E-Sport: Chelsea24News remisuje spotkanie!

E-Sport: Chelsea24News remisuje spotkanie!

Spotkanie reprezentacji nie było żadną przeszkodą dla naszych zawodników do tego, aby rozegrać spotkanie ligowe. Ze względu na kadrę chcieliśmy je przełożyć (tak jak robiły to inne drużyny w lidze), nasz dzisiejszy rywal – ChelseaLive nie chciało się jednak na to zgodzić, chcąc wykorzystać nasze braki kadrowe. Brak najlepszych graczy nie przeszkodził nam jednak w rozegraniu dobrego spotkania, które zakończyło się dość pechowym remisem.

Wyżej notowana ekipa miała naprawdę ogromne problemy z Chelsea24News, na co dowodem była bramka zdobyta przez Krystiana, który występuje z nickiem Iversen. Bramkę straciliśmy w 69 minucie, jednak nawet wtedy, były szanse na wygraną. Nie udało się wykorzystać dobrych sytuacji, co ostatecznie zaowocowało remisem.

Drugie spotkanie było wygrane ‚automatycznie’, gdyż rywal dał walkowera przez wycofanie się z rozgrywek. Dzisiejszy dzień był więc bardzo dobry, gdyż zdobyliśmy cztery oczka, w tym jedno z rywalem, który jest notowany wyżej.

Dzisiejszego dnia zostały również wylosowane drużyny w pucharze ligi FVPA Polska. Zagramy tam z ekipami: KS Polskie Orły, WK PLF, ChelseaLive oraz Gravediggers Esport. Los chciał, abyśmy znowu zmierzyli się z ‚konkurencyjną’ ekipą. Miejmy nadzieję, że tym razem będziemy mieć nieco więcej szczęścia i uda się naszej drużynie wygrać.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW