Zapraszamy was ponownie - czyli o tym, co zmieniło się na stronie! - Chelsea24News
Zapraszamy was ponownie – czyli o tym, co zmieniło się na stronie!
Zapraszamy was ponownie – czyli o tym, co zmieniło się na stronie!

Zapraszamy was ponownie – czyli o tym, co zmieniło się na stronie!

Szczerze mówiąc trudno pisze się takie przemowy, bo tak naprawdę co mogę wam napisać? Sami doskonale będziecie wiedzieć, czy odpowiada wam obecny styl graficzny. Jak dobrze widzicie, bardzo dużo zmieniło się przez ten tydzień, gdy portal był zamknięty. Zdecydowaliśmy się ‚odchudzić’ portal z wszelkich niepotrzebnych rzeczy, tak aby w momencie większego natężenia ruchu, portal nadal był stabilny. Co zniknęło? Funkcjonalności, z których korzystała zaledwie garstka, a mocno obciążały system – mowa tutaj o typerze oraz systemie komentarzy. Co dalej z osobami, które bawiły się w typowanie? O tym później. Co do komentarzy – wiemy doskonale, że zdecydowana większość z was woli komentować wszelkie informacje na naszej grupie na Facebooku, wobec tego utrzymywanie systemu komentarzu było bezcelowe. Osobom, które udzielały się w komentarzach możemy jedynie powiedzieć, że zapraszamy na naszą grupę lub Discorda.

Brak systemu komentarzy i typera sprawiła, że rejestracja na portalu wydała nam się zbędna – będzie ona służyć jedynie celom związanym ze sklepem, wobec czego na ten moment nie będzie ona włączona i pojawi się dopiero, gdy sklep będzie funkcjonalny.

Zrezygnowaliśmy również z tak wielkiej liczby reklam, uznaliśmy, że spróbujemy rozmieścić ich nieco inaczej, tak aby nie było konieczne rozmieszczanie ich w tak dużej liczbie. Na stronie głównej zobaczycie więc zaledwie dwie reklamy, a we wpisach cztery (z czego jedna jest odnośnikiem do Patronite’a, a jedna jest tą samą, co na stronie głównej). Jeżeli już o Patronite mowa – zapraszamy do odwiedzenia naszego odświeżonego profilu (link poniżej). Przygotowaliśmy atrakcyjne progi dla patronów i mamy nadzieję, że obie strony zyskają przy takim rozwiązaniu – my nie będziemy musieli spamować reklamami, a wy będziecie mogli nas wspomóc, a przy okazji będziecie mogli otrzymać coś od nas.

Dodaliśmy nowy panel ‚następnego meczu’, teraz oprócz informacji dotyczącej terminu spotkania będziemy umieszczać fotografię stadionu najbliższego rywala. Tak, abyście mogli poznawać jak wyglądają obiekty naszych najbliższych przeciwników, a przy okazji dodaje to zakładce nieco uroku.

W środkowej strefie strony głównej zamieściliśmy panele newsów, dziesięć najnowszych wpisów, a potem wpisy podzielone tematycznie. Od teraz nie będziecie musieli męczyć się z szukaniem konkretnych newsów. Każdy dział ma swoją zakładkę na stronie głównej i stamtąd bardzo łatwo trafić do kolejnych wpisów.

Powróciły ankiety – odchudzenie systemu sprawiło, że możemy je umieszczać bez obaw o stabilność portalu. Dodatkowo po każdym meczu będziecie mogli znaleźć skrót spotkania na samym dole strony.

Na samym dole (tradycyjnie już) znajdziecie kalendarz najbliższych spotkań The Blues. Jednak będzie on wyświetlany w ciekawszej formie graficznej – oprócz informacji o dacie będziecie mogli zobaczyć na jakim obiekcie zagramy. Gdy najedziecie myszą na konkretne spotkanie napisy będą bardziej widoczne – chociaż to akurat kwestia dnia lub dwóch, kiedy zmienimy to na takie, które będzie widać lepiej.

W menu głównym pojawiły się dwa nowe działy: SKLEP oraz ESPORT.

Ten pierwszy będzie – na pewno się domyślacie czym będzie. W najbliższym czasie Chelsea24News będzie sprzedawała własne produkty, a w przyszłości (kto wie), być może będziemy także sprzedawać książki czy oryginalne produkty związane z klubem jak oficjalni przedstawiciele. W najbliższych dniach pojawią się pierwsze produkty, o czym będziemy was informować w kolejnych wpisach.

Jeżeli chodzi o drugą kategorię – tam znajdziecie informacje o wszystkich naszych drużynach E-Sportowych. Na ten moment objęliśmy patronatem zespół Chelsea24News E-Sport Wirtualne Kluby. Na portalu będą pojawiać się wyniki spotkań, informacje dotyczące drużyny oraz wszystko co dotyczy naszego zespołu. Być może w przyszłości pojawią się w tym dziale inne kluby, jednak na ten czas jedynie jeden zespół jest objęty patronatem.

Stworzyliśmy oficjalny kanał Chelsea24News na Discord. Będziemy tam przeprowadzać różnorakie eventy związane z klubem i samym portalem. Zapraszamy was jednak również do zwykłych pogaduszek. Kanały Discord będzie służył również zespołom objętych patronatem – każdy z nich będzie miał tam własny kanał, by móc nim spokojnie zarządzać. Ja sam bardzo często będę tam przebywał, więc zapraszam – link do niego macie podany na stronie głównej w zakładce dotyczącej social media.

Wracając jeszcze do typera – ten sezon zostanie dokończony, jednak w nieco innej formie. Typy będziecie wysyłać mi na maila: chelsea24news@gmail.com
Na godzinę przed rozpoczęciem kolejki (tak jak w Fantasy Premier League) musicie mi wysłać wyniki spotkań, będą one rozliczane tak jak w typerze. Co ważne – maile muszą być wysłane z kont, które zostały użyte do rejestracji profilu na portalu. Obecna punktacja jest zachowana, wobec czego nadal warto walczyć.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW