Giroud: Mam 32 lata, ale czuję się młodo - Chelsea24News
Giroud: Mam 32 lata, ale czuję się młodo
Giroud: Mam 32 lata, ale czuję się młodo

Giroud: Mam 32 lata, ale czuję się młodo

Olivier Giroud, który we wczorajszym meczu z Dynamem Kijów zdobył hat-tricka i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców Ligi Europy wypowiedział się na temat swojej witalności.

– Mam 32 lata, ale wciąż czuję się młodo. Czuję tą samą świeżość jak wtedy gdy miałem dwadzieścia lat. Jestem bardzo dobry fizycznie. Kiedy w klubie wykonujemy testy na bieżni, mam jedne z najlepszych wyników.

– Mam motywację do dalszego grania. Niektórzy pytali mnie, dlaczego nie zrezygnowałem z gry w kadrze po zdobyciu Mistrzostwa Świata. Prawda jest taka, że wciąż jestem głodny gry i wiem jak bardzo tęskniłbym za piłką na emeryturze. Wciąż chcę więcej i więcej. Myślę, że mam przed sobą kilka dobrych lat.

– Jestem osobą lubiącą rywalizację. Chcę grać w każdym meczu i być szczęśliwym na boisku. Jednak to menadżer wybiera skład. Gram w Lidze Europy i cieszę się, że mogę pomóc zespołowi w przechodzeniu do kolejnych faz tych rozgrywek. Naszym celem jest zwycięstwo tego pucharu.

– Premier League to inna sprawa. Nie wiem czy w niedzielę wyjdę w pierwszym składzie. Czy zadowoli mnie bycie rezerwowym w wieku 32 lat? Nie, nie ma na to szans. Gdy jestem na boisku staram się cieszyć każdą minutą.


Źródło: Standard