Sarri: Chcę zagrać z Napoli w finale Ligi Europy - Chelsea24News
Sarri: Chcę zagrać z Napoli w finale Ligi Europy
Sarri: Chcę zagrać z Napoli w finale Ligi Europy

Sarri: Chcę zagrać z Napoli w finale Ligi Europy

Po wygranej z Dynamem Kijów 0:5 i awansie do ćwierćfinału Ligi Europy, Maurizio Sarri odpowiedział na pytania dziennikarzy na pomeczowej konferencji.

– Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze. Chcieliśmy zacząć właśnie w ten sposób, a dla przeciwnika była to trudna sytuacja. Zagraliśmy genialną pierwszą połowę, a w drugiej dorzuciliśmy dwa gole. To było świetne 90 minut.

– Giroud zagrał bardzo dobrze. W ostatnim okresie zawsze gdy znajduje się na boisku zalicza niezłe występy. W tych rozgrywkach zdobył dziewięć goli w dziewięciu meczach. Jestem z niego bardzo zadowolony.

– Byłem rozczarowany jakością boiska. To nie były dobre warunki dla obu drużyn. Musieliśmy tu zagrać, więc to zrobiliśmy. Pamiętam tę murawę sprzed kilku lat, wtedy było dużo lepiej.

– Napoli również awansowało? Chciałbym trafić na nich w finale. Jeśli uda nam się tam dotrzeć będę bardzo szczęśliwy, a jeśli dotrze tam Napoli będę jeszcze szczęśliwszy. Ciężko byłoby mi się zmierzyć z moją byłą drużyną.

– W Dynamie podobał mi się piłkarz z numerem 15. Pamiętam go jeszcze z czasów w Napoli, to bardzo dobry skrzydłowy. Ma przed sobą wielką przyszłość. Zawodnik z ósemką również jest świetny.


Źródło: Football.London