Sarri: To będzie ważny mecz, dlatego nie wiem czy Hudson-Odoi pojawi się na murawie - Chelsea24News
Sarri: To będzie ważny mecz, dlatego nie wiem czy Hudson-Odoi pojawi się na murawie
Sarri: To będzie ważny mecz, dlatego nie wiem czy Hudson-Odoi pojawi się na murawie

Sarri: To będzie ważny mecz, dlatego nie wiem czy Hudson-Odoi pojawi się na murawie

Już jutro rewanżowe spotkanie z Dynamo Kijów, zapraszamy więc was na przedmeczową konferencję prasową.

– To będzie trudny mecz, zwłaszcza pod względem mentalnym. Możemy nie docenić odpowiednio naszego rywala, a mogą być bardzo groźni. Widziałem ich pozostałe spotkania w Lidze Europy. To będzie dla nas niebezpieczne spotkanie. Musimy wyjść na boisko po zwycięstwo, a nie awans najmniejszym nakładem sił, ponieważ możemy mieć problemy.

– Jutrzejszy mecz jest bardzo ważny, potem spotkanie z Evertonem. Kolejny sezon jest bardzo daleko, chcę skupić się na tym spotkaniu, mamy jeszcze sporo meczów do końca sezonu. Musimy skupić się na dwóch najbliższych meczach. Chcemy zagrać w finale Ligi Europy i skończyć sezon w TOP4.

– Mam szeroką kadrę. Wiem że według ciebie Hudson-Odoi jest najlepszy, jednak ja chcę widzieć wszystkich na tym samym poziomie. Hudson-Odoi daje sobie radę w ostatnim okresie, będzie w osiemnastce meczowej, nie wiem czy pojawi się na boisku., chcę wysłać piłkarzom wiadomość, że ten mecz jest bardzo ważny. Nie chcę popełnić błędu. Być może tak jak ostatnim razem, Hudson-Odoi będzie pierwszym zmiennikiem. Zawsze mam go w świadomości.

– Higuain miał gorączkę po ostatnim meczu ligowym, więc zdecydowaliśmy o tym, że zostanie w Londynie i do końca się wyleczy.

– Czy zatrudnienie Zidane’a utrudni zatrzymanie Hazarda? Musisz pytać o to Hazarda. Nie rozmawiam z nim o Zidanie. Nie obawiam się, znasz moją opinię. Chcę piłkarzy, którzy chcą grać tylko dla Chelsea.

– Murawa to katastrofa. Nie jest zbyt dobra, to może sprawić nam problemy. Będzie trudno grać w futbol w takich warunkach, jednak musimy to zaakceptować. Nie ma innej możliwości. Nie rozumiem tylko, dlaczego sędziowie przykładają taką wagę do wszystkiego, a nie przyglądają się warunkom murawy. Taka murawa nie będzie także sprzyjała gospodarzom. Gdy kilka lat temu przyjechałem tu z Napoli było zupełnie inaczej.

Źródło: Football London