Sarri: Pierwsze cztery minuty z Manchesterem City były dobre w naszym wykonaniu - Chelsea24News
Sarri: Pierwsze cztery minuty z Manchesterem City były dobre w naszym wykonaniu
Sarri: Pierwsze cztery minuty z Manchesterem City były dobre w naszym wykonaniu

Sarri: Pierwsze cztery minuty z Manchesterem City były dobre w naszym wykonaniu

Już jutro Chelsea rozegra spotkanie z Malmo, więc Maurizio Sarri tradycyjnie odpowiedział na kilka pytań podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

– Loftus-Cheek ma problemy z plecami, być może nie jest to poważny uraz, mam nadzieję, że będzie dostępny na kolejne spotkanie, jednak niemożliwe jest, aby jutro zagrał. Dam odpocząć Marcosowi Alonso, chcę aby wypoczął.

– Nie jest łatwo pogodzić się z taką porażką. Niełatwo jest zagrać kolejny mecz po porażce 6-0, jednak chcemy zagrać dobrze i wygrać. Nasz rywal jest bardzo zgrany i dobrze bronią, nie będzie nam łatwo, jednak chcemy wygrać.

– Czy spotkaliśmy się z piłkarzami na rozmowę? Oczywiście, rozmawialiśmy około godziny, jednak lepiej pracować na boisku treningowym.

– W ostatnim meczu nie było problemu z motywacją, w pierwszych czterech lub pięciu minutach graliśmy dobrze. Musimy rozwiązać kilka problemów, myślę jednak, że zdarzają nam się spotkania, w których nie mamy odpowiedniego nastawienia, tak jak w meczu z Tottenhamem w Premier League. Przed meczem z City odbyliśmy dobry trening, mieliśmy odpowiednią motywację, jednak szybko straciliśmy bramkę i nie byliśmy w stanie zrobić niczego.

– Nasz jutrzejszy mecz jest najważniejszy, ale w poniedziałek najważniejszy będzie mecz FA Cup. Potem mamy finał Carabao Cup. Musimy zakładać sobie krótkoterminowe cele. Musimy osiągnąć dobry rezultat.

– Nasi fani są wspaniali w 99% przypadków. W każdej społeczności trafiają się jednak głupie jednostki, tak jest w każdym klubie. Mam nadzieję, że jutro nasi fani będą świecić przykładem. Jestem przekonany, że tak będzie.

–  Czy rozmawiałem z Abramowiczem? Nie w tym tygodniu. Wszystko zależy od niego samego. Nie rozmawiam z nim bardzo często, jednak to nie tak, że nie rozmawiałem z nim nigdy. Wiem co powiedziałem w wywiadzie, bo był po włosku. Rozmawiałem z nim, ale nie w tym tygodniu. Chciałem porozmawiać z kimś z klubu, niekoniecznie z właścicielem. Rozmawiam z Mariną i mi to wystarczy.

Źródło: Football London

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW