Pulisic Watch - 88 minut z Tottenhamem! - Chelsea24News
Pulisic Watch – 88 minut z Tottenhamem!
Pulisic Watch – 88 minut z Tottenhamem!

Pulisic Watch – 88 minut z Tottenhamem!

Christian Pulisic rozegrał dzisiaj niemal całe spotkanie z Tottenhamem, jednak nie może zaliczyć go do udanych. Jego Borussia wysoko przegrała ze Spurs i jest praktycznie poza Ligą Mistrzów.

Jak zaprezentował się sam piłkarz? Oddał jeden strzał, był on celny. Zaliczył 57 kontaktów z piłką, nie przyniosło to jednak ani jednego kluczowego zagrania. Zaliczył najwięcej strat na boisku – aż 6. Czterokrotnie był faulowany i zaliczył jeden przechwyt. Raz spróbował dośrodkować, lecz zrobił to niecelnie.

Moja ocena występu (w skali 1-10) to 4. Pierwsza połowa była dość dobra w jego wykonaniu, choć ‚szału nie było’. Był jednak wyróżniającym się graczem Borussii, zwłaszcza w pierwszych 20-30 minutach. Druga połowa była jednak wiele słabsza. Pulisic dużo tracił i niewiele dawał swojej drużynie. Być może wynika to z braku ogrania, jednak tak naprawdę jedynie pierwsze dwa kwadranse mógł zaliczyć do udanych, potem było coraz gorzej. Występ ten z pewnością był jednak lepszy od ostatniego meczu w Pucharze Niemiec, a to zawsze coś.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW