Liga Europy: Malmö FF vs. Chelsea - zapowiedź spotkania - Chelsea24News
Liga Europy: Malmö FF vs. Chelsea – zapowiedź spotkania
Liga Europy: Malmö FF vs. Chelsea – zapowiedź spotkania

Liga Europy: Malmö FF vs. Chelsea – zapowiedź spotkania

W pierwszej rundzie 1/16 finału Ligi Europy Chelsea pojedzie do Szwecji, by tam zmierzyć się z Malmo.

Pięć spotkań graczy ze Stamford Bridge to trzy zwycięstwa i dwie przegrane, obie na wyjeździe. Ostatni mecz „The Blues” to ogromna porażka, 6:0 z Manchesterem City. To była pierwsza tak wysoka przegrana od 23 lat. Nic więc dziwnego, że nad szkoleniowcem Londyńczyków ciąży coraz większa presja. W konsekwencji czego mówi się, że Maurizio Sarri wystawi na ten mecz podstawowy skład z zaledwie 3 – 4 zmianami (Times). Cóż, do liczby zmian w drużynie szkoleniowiec Chelsea zdołał nas już przyzwyczaić, nie mniej jednak tylko przekonujące zwycięstwo może jakkolwiek rozjaśnić niebo nad Włochem. Nie pewni występu mogą być Hudson-Odoi oraz Cahil.

Malmo swoje ostatnie spotkanie grało dwa miesiące temu. Szwedzi nie zamartwiają się żadnymi kontuzjami. Szkoleniowiec Malmo prawdopodobnie wystawi na to spotkanie najmocniejszą jedenastkę. Antonsson, Rosenberg i  Arnor Traustason to zawodnicy, którzy za zadanie będą mieli stanowić utrapienie dla defensywnej formacji przyjezdnych.

Malmo na ostatnich 5 pojedynków przeciwko drużynom z Anglii przegrało, aż 4 z nich.

Szwecja nie należy do łatwych terenów. Liczę więc na sporo bramek ze strony Chelsea. W końcu komu strzelać jeśli nie rywalowi, który swój ostatni poważny mecz rozgrywał dwa miesiące temu.


 

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW