Sarri: Być może zagramy z fałszywą dziewiątką - Chelsea24News
Sarri: Być może zagramy z fałszywą dziewiątką
Sarri: Być może zagramy z fałszywą dziewiątką

Sarri: Być może zagramy z fałszywą dziewiątką

Maurizio Sarri powiedział kilka słów o dzisiejszym spotkaniu z Manchesterem City.

– Na ten moment sytuacja jest odmienna od tej z grudnia, mamy nowego snajpera. Możemy więc podjąć inną decyzję, jednak nie wiem czy tak zrobię, być może ponownie wyjdziemy z fałszywą dziewiątką. Muszę zadecydować. To nie jest sytuacja jak w innych meczach, dlatego mogę zadecydować o wystawieniu fałszywego napastnika. Drużyna Guardioli zawsze chce dominować, zawsze chcą mieć posiadanie, więc to będzie trudny dla nas mecz. Zazwyczaj chcemy grać piłką, jednak dziś będzie to trudniejsze. Być może będziemy bronić nisko. W pierwszym meczu atakowaliśmy ich pressingiem dopiero na naszej połowie, jednak to nie był nasz wybór. To była konieczność wynikająca z warunków meczu, myślę że w niedziele będzie tak samo.

– Manchester City posiada jedną z najlepszych linii pomocy na świecie. Nie mówię jedynie o Fernandinho, mają De Bruynę, Bernardo i Davida Silvę. Technicznie to być może najlepsza pomoc w Europie, więc trudno dominować mecz grając z nimi. Postaramy się jednak grać swój futbol, oczywiście będziemy musieli grać niżej. W pierwszym meczu mieliśmy szczęście, kiedy zdobyliśmy bramkę, dzięki czemu w drugiej połowie mieliśmy więcej miejsca.

– Pamiętam, że w Napoli nie było zbyt wielkim problemem, gdy ktoś krył indywidualnie Jorginho, wierzę że to samo uda nam się osiągnąć tutaj.

– Terminarz jest zbyt przeładowany. Zwłaszcza kiedy grasz bardzo wyczerpujące spotkania jak my – zagramy dwukrotnie z City, raz z Tottenhamem oraz United, mamy jeszcze mecze Ligi Europy. To trochę zbyt wiele.

Źródło: GOAL

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW