Mikel: John potrafił niszczyć stoły w szatni - Chelsea24News
Mikel: John potrafił niszczyć stoły w szatni
Mikel: John potrafił niszczyć stoły w szatni

Mikel: John potrafił niszczyć stoły w szatni

Obi Mikel opowiedział nieco o mentalności Johna Terry’ego, który przez długie lata pełnił rolę kapitana Chelsea.

– Kiedy przegrywaliśmy, czasami nie rozmawialiśmy ze sobą jeden dzień, aby pokazać, że to co się wydarzyło nie było dobre i że jutro musi być lepiej. Byliśmy głodni zwycięstw, czy czasami w tym wszystkim przesadzaliśmy? Tak, robiliśmy to. Czasami rzucaliśmy się na siebie w szatni, łapaliśmy za szyję. John potrafił zniszczyć stół, na którym stały napoje. Kiedy przegrywaliśmy mecz, nikt nie chciał udać się do szatni. Niezliczone razy, gdy przegrywaliśmy 0-1 do przerwy, to John robił coś takiego w szatni, po przerwie musieliśmy wygrać, nie było wyjścia.

– Menedżer mówił swoje, a potem wychodził, dawał pole do popisu Terry’emu. Rozwalał to miejsce w pył, a my wracaliśmy na murawę i wygrywaliśmy mecz. Niezależnie co powiedział John, zawsze szliśmy za nim, jak coś zrobił, robiliśmy to samo. Patrzyliśmy na jego reakcję i ją śledziliśmy. Niezależnie od obecnego menedżera, trzeba było znać pozycję Johna Terry’ego.

– Gdy oglądam obecną drużynę, zauważam brak liderów takich jak Drogba czy Lampard. Mają świetnych graczy, jednak brakuje takich ludzi jak oni. Miałem około 24 lata, a mogłem wyrazić swoje zdanie w szatni. Teraz kiedy obserwuję Chelsea, nie widzę osób, które biorą na siebie odpowiedzialność i chcą być liderem. Potrzebujesz kogoś, kto się właśnie na to zdecyduje.

Źródlo: The Sun

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW