Chelsea FC Women pokonuje Everton i awansuje do kolejnej rundy FA Cup - Chelsea24News
Chelsea FC Women pokonuje Everton i awansuje do kolejnej rundy FA Cup

Zawodniczki Chelsea FC Women pokonały dziś na wyjeździe Everton 0:2. „The Blues” awansowały tym samym do piątej rundy Pucharu Anglii.

Oba gole strzelone przez podopieczne Emmy Hayes padły w drugiej połowie meczu. Najpierw w 66 minucie drogę do bramki strzeżonej przez Kirstie Levell znalazła Drew Spence, a w samej końcówce spotkania prowadzenie podwyższyła Hannah Blundell.

Przypomnijmy, że Chelsea FC Women broni Pucharu Anglii wywalczonego przed rokiem.